GCI : www.gci.miescisko.nowoczesnagmina.pl Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
2992060
od 10 grudnia 2004
Informacje ogólne » Aktualności, ogłoszenia

Ogłoszenie w sprawie nabóru wniosków o najem lokali na czas nieoznaczony z mieszkaniowego zasobu gminy - Pląskowo 15/3, Nieświastowice 8/3

OGŁOSZENIE

Wójt Gminy Mieścisko informuję, że zgodnie z Uchwałą nr XXXIII/219/17 Rady Gminy Mieścisko z dnia 13 grudnia 2017 roku w sprawie zasad wynajmowania lokali wchodzących w skład mieszkaniowego zasobu Gminy Mieścisko, od dnia 15 marca 2018 roku rozpoczyna się nabór wniosków o najem lokali na czas nieoznaczony z mieszkaniowego zasobu gminy, położonych w:

a)      Pląskowie 15/3 o pow. 35,38 m2, składający się z pokoju z aneksem kuchennym oraz łazienki z wc. Lokal znajduje się na I piętrze budynku wielorodzinnego i wyposażony jest w instalacje wod-kan. z odprowadzeniem ścieków do zbiornika bezodpływowego, instalacje elektryczna, piec kaflowy. Lokal jest w dobrym stanie technicznym.

b)      Nieświastowicach 8/3 o pow. 37,61 m2, składający się z pokoju, kuchni, korytarza i łazienki z wc. Lokal położony jest na parterze i wyposażony jest w instalacje wok-kan. Z odprowadzeniem ścieków do zbiornika bezodpływowego, instalacje elektryczną, piec kaflowy. Lokal znajduje się w dobrym stanie technicznym.

Wnioski o najem lokali można składać do dnia 3 kwietnia 2018r. w sekretariacie Urzędu Gminy Mieścisko (pokój nr 16) wyłącznie odpowiednim formularzu (do pobrania z Biuletynu Informacji Publicznej Gminy Mieścisko lub w pokoju nr 8) z kompletem wymaganych załączników oraz określeniem, na który z lokali składany jest wniosek.

 

Wójt Gminy Mieścisko

/-/ mgr inż. Andrzej Banaszyński

 Lista załączonych plików      
OGŁOSZENIE (183.1kB) pobierz pokaż
WNIOSEK przydział lokalu (20.1kB) pobierz    
WNIOSEK przydział lokalu (324.3kB) pobierz pokaż