GCI : www.gci.miescisko.nowoczesnagmina.pl Wyszukiwane słowo:


Licznik odwiedzin
2947268
od 10 grudnia 2004
Informacje ogólne » Aktualności, ogłoszenia

Komunikat dotyczący zmian nazwy częsci ulicy Strzeleckiej

Komunikat dotyczący zmian nazw części ulicy Strzeleckiej w Mieścisku

            Działając na podstawie art. 18 ust. 2 pkt 13 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym (Dz. U. z 2016 r. poz. 446) Rada Gminy Mieścisko w dniu 22 marca 2017roku podjęła uchwałę w sprawie zmiany nazwy części ulicy Strzeleckiej. Uchwała została opublikowana w Dzienniku Urzędowym Województwa Wielkopolskiego w dniu 5 kwietnia br. Zgodnie z przepisami nowe nazwy ulic będą obowiązywały 14 dni od ogłoszenia ww. uchwały w Dzienniku Urzędowym, tj. od 20 kwietnia 2017r.

         Od 20 kwietnia ulica Strzelecka będzie podzielona na ulicę Strzelecką, ulicę Ogrodową, ulicę Szklarniową i ulicę Rolną według mapki:

 

 

Informujemy również, że Wójt Gminy Mieścisko wystosował pisemne powiadomienia o zmianie nazw ulic do instytucji takich jak: Starostwo Powiatowe w Wągrowcu, Urząd Statystyczny w Pile, Zakład Ubezpieczeń Społecznych w Pile i Wągrowcu, Kasa Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego w Wągrowcu, Urząd Skarbowy w Wągrowcu, Sąd Rejonowy w Wągrowcu, Komenda Powiatowa Policji w Wągrowcu, Komenda Powiatowa PSP w Wągrowcu, Zespół Opieki Zdrowotnej w Wągrowcu, Urząd Pocztowy w Wągrowcu i Mieścisku, Enea Operator sp. z o.o. w Gnieźnie, Bank Spółdzielczy w Gnieźnie Oddział w Mieścisku, Ośrodek Zdrowia Lekarzy Rodzinnych w Mieścisku, Aquanet Mieścisko sp. z o.o., Szkoła Podstawowa w Mieścisku, Gimnazjum w Mieścisku, Przedszkole w Mieścisku, Spółdzielnia Mieszkaniowa w Popowie Kościelnym, Parafia św. Michała Archanioła w Mieścisku.

 

Mieścisko, 13 kwietnia 2017r.

 

Wójt Gminy Mieścisko

/-/Andrzej Banaszyński

 Lista załączonych plików      
Komunikat dotyczący zmian nazwy częsci ulicy Strzeleckiej (205.9kB) pobierz pokaż